KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12509413

nr 1250 9413

John Wierth

(1920-2003), Sverige

Blandteknik, "Fåglar - Hjulspår, signerad. Motivet: 19x15 cm

John Wierth, född 1920 i Stockholm, död 2003, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 april 2019
kl 19:44:41

27/4 11:21:34 1      Vinnande bud

John Wierth

Läs mer om John Wierth