KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12509413
nr 1250 9413
John Wierth
(1920-2003), Sverige
Blandteknik, "Fåglar - Hjulspår, signerad. Motivet: 19x15 cm
John Wierth, född 1920 i Stockholm, död 2003, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 april 2019
kl 19:44:41
27/4 11:21:34